Aktualne klasy sportowe
Lp.Nr ew. Nazwisko i imięKat. KlasaPodstawa Do
1 D95080 BADAN Jurij M-21 I 0000-00-00
2 D95083 BECMER Dariusz M-45 MM 2001-01-01
3 D95141 BECMER Aleksandra K-16 MM 2001-12-31
4 D95032 BERNACIAK Aleksander M-21 M 3m, MP Szt.Spr 2018-12-31
5 D95140 BERNAŚ Tomasz M-21 MM 2001-12-31
6 D95111 CIESIÓŁKA Katarzyna K-18 II 2000-01-01
7 D95119 CIESIÓŁKA Sebstian M-40 II 2000-01-01
8 D95136 CIURA Aleksandra K-18 II 2001-12-31
9 D95040 CYCH Piotr M-50 I 2001-01-01
10 D95016 CYCH Weronika K-21 I 3m MP Szt.Spr. 2018-12-31
11 D95112 CYCH Agnieszka K-20 M 3m. MEJ klasyk 2018-12-31
12 D95116 CZAPLIŃSKI Jakub M-18 II 2010-01-01
13 D95030 DURA Kazimierz M-75 2015-12-31
14 D95117 DURA Magdalena K-45 MM 2001-01-01
15 D95098 DWOJAK Wojciech M-35 MM 3m. MP średni. 2016-12-31
16 D95118 GMUR Karol M-40 II 2000-01-01
17 D95053 GUGA Romuald M-60 2015-12-31
18 D95072 HAJDAS Przemysław M-35 2015-12-31
19 D95153 JANICZEK Krystyna K-40 MM 0000-00-00
20 D95013 KARBOWIAK Iga K-21 I MP - 3m 2013-12-31
21 D95139 KARPENKO Julia K-21 MM 0000-00-00
22 D95145 KĘDZIERSKI Nataniel M-16 II 2000-01-01
23 D95033 KOWALSKI Wojciech M-21 MM 3m. WRE 2018-12-31
24 D95150 KŘIVDA Tomáš M20 MM 2000-12-31
25 D95025 KRASULAK Daniel M-35 2001-01-01
26 D95113 KRAWCZYŃSKI Mikołaj M-18 I 1m. MP Long 2018-12-31
27 D95138 KURZYP Stanisław M-16 I 1m. MP Long 2018-12-31
28 D95144 LAGODA Franciszek M-16 II 2000-01-01
29 D95115 LEDNIOWSKI Filip M-18 MM 2001-01-01
30 D95143 LIPIŃSKA Julia K-16 II 2000-01-01
31 D95060 LUBAK Kamila K-21 I 2010-12-31
32 D95103 MĄDRA Paulina K-20 I 1m. MP Szt. 2015-12-31
33 D95110 MĄDRA Magdalena K-20 MM 2001-01-01
34 D95002 MAJASOW Agata K-21 I 3m. MPSzt. 2011-12-31
35 D95082 MAJASOW Kostiantyn M-35 II 6m. MP sztefety 2010-12-31
36 D95029 MAZAN Bartłomiej M-21 MM 2001-01-01
37 D95125 MAZUREK Agnieszka K-18 I 1m. MP Long 2018 2018-12-31
38 D95142 MAZUREK Joanna K-16 MM 2000-01-01
39 D95154 MAZUREK Piotr M-45 MM 0000-00-00
40 D95146 PLEZIA Mikołaj M-16 II 2000-01-01
41 D95071 PYRA Bartłomiej M-35 2012-12-31
42 D95114 ROSŁANIEC Mateusz M-18 I 1m. MP Szt. 2018-12-31
43 D95049 SOBCZYŃSKI Kalikst M-45 2012-12-31
44 D95106 SOSENKO Szymon M-20 I 3m. MP Long 2018-12-31
45 D95147 STRUGAREK Łukasz M-16 II 2000-01-01
46 D95149 SUDOŁ Hanna K-16 II 2018-12-31
47 D95152 ŠVADLENA Pavel M40 MM 0000-00-00
48 D95151 ŠVADLENA Michal M18 MM 0000-00-00
49 D95148 TOBOREK Jakub M-16 II 2018-12-31
50 D95003 WIDZIEWICZ Remigiusz M-50 2010-12-31
51 D95057 WIKTOR Lucyna K-21 II 2011-01-01
52 D95137 WIKTOR Wojciech M-35 MM 2000-01-01
53 D95014 WIŚNIEWSKA Hanna K-21 M 2m. KMP 2017 klasyk 2018-12-31
54 D95039 WRZESIŃSKI Krzysztof M-50 2012-12-31
55 D95009 WYSOCKA Joanna K-45 2001-01-01
56 D95107 ZIĘBA Emilia K-20 I 2m. MP Średni 2018-12-31
Wspomóż sekcję BnO 1% podatku!

W celu ułatwienia Państwu wypełnienia deklaracji podatkowej za rok 2013 poniżej umieściliśmy program do wypełniania deklaracji on-line zakupiony specjalnie dla Was przez WKS Śląsk. Wypełniając formularz należy pamiętać aby wskazać CEL przeznaczenia 1% podatku (sekcja biegu na orientację) wypełniając odpowiednio rubrykę w części zatytułowanej „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”.








www.bno.pl wszystkie prawa zastrzeżone
strona główna | kontakt | admin